Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH I ZESPOŁACH
Zaloguj


Zapomniałeś hasła?
 

ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH I ZESPOŁACH

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy informuje, iż 16. kwietnia od godz. 9.00 została ponownie uruchomiona strona internetowa www.czestochowa.przedszkola.vnabor.pl dla Rodziców, na której będą mogli sprawdzić, czy dziecko kandydujące zostało zakwalifikowane do przedszkola bądź oddziału przedszkolnego.

Rodzice, którzy nie logowali się do systemu tylko składali formularze zgłoszeniowe bezpośrednio w placówce, mogą uzyskać informacje w przedszkolu/szkole, gdzie również znajdują się listy zakwalifikowanych kandydatów.

W dniach 16 – 26. kwietnia br. rodzice dzieci zakwalifikowanych zgłaszają się bezpośrednio do placówki, do której kandydat został przypisany celem potwierdzenia woli uczęszczania do przedszkola/oddziału przedszkolnego od 1. września 2013 r.


Termin składania potwierdzeń upływa 26. kwietnia o godz. 15.00.


Brak potwierdzenia przez rodzica przyjęcia dziecka do placówki w ww. okresie jest jednoznaczne z rezygnacją z przedszkola/oddziału przedszkolnego.


W dniu 30. kwietnia br. o godz. 9.00, po wprowadzeniu wszystkich potwierdzeń dzieci zakwalifikowanych, zostaną opublikowane listy dzieci przyjęty i rozpocznie się rekrutacja uzupełniających dla kandydatów niezakwalifikowanych, która potrwa do 31. sierpnia 2013 r. Wówczas zostanie udostępniona lista placówek, w których znajdują się jeszcze wolne miejsca.

Szczegółowe informacje, w tym lista placówek, w których zostaną utworzone nowe grupy przedszkolne zostanie udostępniona 30. kwietnia br. na stronach: www.czestochowa.przedszkola.vnabor.pl, www.czestochowa.pl oraz w przedszkolach i szkołach.

Ponadto po 31. sierpnia 2013 r., na stronie internetowej www.czestochowa.pl oraz w przedszkolach i szkołach podstawowych będzie zamieszczona informacja nt. wolnych miejsc w ww. placówkach.

Kolejne informacje będą przekazywane na bieżące zarówno do przedszkoli i szkół podstawowych, jak również zamieszczane na stronie internetowej Urzędu Miasta Częstochowy www.czestochowa.pl.